Mladší žákyně 

AKTUALITY:    

Do příští sezóny 2019/2020 je potřebné odevzdat potvrzení od sportovní lékařky. Je možné se objednat u MUDr. Prollové na telefonu 387 730 289 adresa: Medipont, Matice školské 17. SK Hlincovka se na úhradě prohlídky podílí 250,- Kč, na základě předložení účtenky.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soustředění Lišov sraz 18.8. do 8:15 u internátu SOU Lišov, ukončení soustředění 23.8. v 17:00 hod.

Účast na základě úhrady za soustředění: Bergerová Michaela, Hessová Jana, Hřebeková Lucie, Nováková Šarlota, Švarcová Sára, Koupalová Andrea, Mrázková Vanesa, Oberfalcerová  Adéla, Vavříková Lucie, Martínková Zuzana, Pitrová Kateřina,  Rejžková Šárka, Nováková Klára, Kadounová Kateřina, Kulovaná Ema, Nováková Kateřina, Zavadilová    Anna Kristýna, Hambergerová Eliška, Husová Hana, Jelínková Barbora, Štěpánová Johanka, Týmlová Róza, Zahradníková Stela, Dvořáková Kateřina, Hrubá Nikol

V den nástupu na srazu hráčky odevzdají kopii kartičky pojištěnce, vyplněný tiskopis "Prohlášení o bezinfekčnosti a zdravotním stavu", tiskopis "Zmocnění, zproštění mlčenlivosti a oprávněné osoby", případně nedodaný tiskopis "Závazné přihlášky". Bez těchto dokumentů nemohou být na soustředění přijati.

Vybavení: obuv a oblečení do tělocvičny a na venek, věci na spaní a osobní hygieny, plavky, ochrana proti dešti a proti slunci (čepice). 

Buchty a jiné pečeniny pro děti vítány. Budou sloužit na druhé večeře nenasytů.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

   Docházka v konci sezóny 2018/2019  zde více

-------

Výsledky v mistrovských soutěžích ČVS :    krajský přebor  žákyň - družstvo "B"       krajský přebor mladších žákyň 

Hlavní trenér: Petr Ročňák- tel 602 309 689, Jan Havelka – 724 715 261

Tréninky:

  • pondělí 15,00-16,45 hodin – ZŠ Rudolfov, (v období listopad-březen 15,00-16,20 hodin)
  • čtvrtek 15,30-17,00 hodin – ZŠ Rudolfov
  • pátek 16,00-17,30 - zemědělka                                                                                                                       ..................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Klagenfurt 20. - 23.6. 2019Sraz: ve čtvrtek parkoviště u školy Rudolfov v 8:00 hodin (mimo Jášů, jedou samostatně) - kontrola přítomnosti, kontrola pasů, kontrola kartiček zdravotní pojišťovny, vesty do auta, doporučeno uzavřít pojištění pro pobyt v zahraničí!!Sraz v Klagenfurtu: na stadionu, v hale prezentace, ulice Südring 207, Klágenfurt, kemp - https://www.weisses-roessl-camping.at/de/campingplatz   Všeobecné vybavení: sportovní obuv a oblečení do tělocvičny, dresy, teplákovky, věci na spaní, náhradní oblečení a obutí, plavky, spacák, karimatka, stan (rozdělit kdo s kým bude spát), hrneček, nádobí jídelní, lžíce, baterka, pláštěnky, deštníky, opalovací krém, vlaječky ČR, jídlo a pití na cestu (vhodné pití i na dobu turnaje), sportovní lahev na pití, kapesné (doporučení 50 EUR) Stravování + ostatní vybavení: stravování, těch co nemají zajištenu stravu na stadionu, zajišťují maminky (pátek oběd večeře, sobota oběd večeře, neděle oběd), pečivo na snídaně bude zajištěno na místě snídaně (máslo, sýry atd. si každý veze svoje), přeprava na místa zápasů kombinovaně (auta), skupinové vybavení (rodiče): přístřešek, stoly a lavice, vařiče, indukční deska, kempinkové sezení, prodlužovačky, světla, vlajky a vlaječky dle možností účastníků. Vozidla: Novotná (Novotná, Hušková, Candrová), Novák (Nováková, Kačka, Áďa), Vávrová (Zuza, Kubík, Kosíků mamka, Zuzka), Jandera (Janderová + přístřešek), Buchalová (Buchalová, Emmer, Kneisslová, Buchal), Knorová (Havelka, Němečková, Selinger, Švecová, Mazurová), Zavadilová (Zavadilová, Čapková, Havlíková, Rybáčková) Jauker (Jaukerová, Jaukerová)  SK Hlincovka hradí startovné za družstva, dálniční známky (oproti dokladu), vlaječky pro soupeře, vlajku republiky.

15.6. Okresní přebor žákyň trojic (závěrečný turnaj) v areálu SK Hlincovka, sraz v 9:00 hod. Turnaj organizujeme.
Předběžná nominace:
Martínková, Týmlová, Pitrová, Bergerová, Nováková Kat., Nováková Kl., Švarcová, Zahradníková, Kulovaná, Zavadilová, Hrabčáková, Budínská, Hřebeková, Jungmanová, Jelínková ??, Štěpánová, Kovaříková, Kadounová ??, Dvořáková, Štolbová, Kožantová, Upřesnění nominace ve středu na tréninku.
- obuv a teplé oblečení na antuku a do přírody,
- drezy barevného volejbalu,
- jídlo a pití na dobu turnaje
 Klimeš, Rohlíček,

..................................................................................................................................................................................................... 

Na základě jednání trenérské rady oddílu volejbalu byly hráčky počínaje dnem pondělí 27.5. přesunuty do následujících tréninkových skupin.

K mladším dorostenkám (kadetky): Čapková Kateřina, Koudelková Petra, Kučerová Jana, Vavříková Kateřina, Zavadilová Ema Karolína.

Starší žákyně: Bínová Adéla, Čeňková Markéta, Jelínková Nikola, Kneisslová Natálie, Macurová Julie, Švecová Alžběta, Jasečková Nela, Jaukerová Hana, Tejmlová Aneta, Anderlová   Barbora, Jášová Kamila, Páv Sofie, Pavlásková Adéla, Steinová Tereza, Tinavská Ema, Tomandlová Nela, Saiková Lenka, Beerová Agáta, Jungmannová Vendula, Trefná Simona.

Mladší žákyně: Bergerová Michaela, Hessová Jana, Hřebeková Lucie, Nováková Šarlota, Švarcová Sára, Koupalová Andrea, Mrázková Vanesa, Oberfalcerová Adéla, Vavříková Lucie, Martínková Zuzana, Pitrová Terezie, Šulistová Kateřina, Rejžková Šárka, Nováková Klára, Kadounová Kateřina, Kováříková Barbora, Kožantová Tamara, Kulovaná Ema, Nováková Kateřina, Zavadilová Anna Kristýna, Vávrová Natálie, Husová Hana, Hambergerová Eliška, Jelínková Barbora, Leštinová Aneta, Novotná Kateřina, Štěpánová Johanka, Týmlová Róza, Zahradníková Stela.

Do konce školního roku budou tréninky probíhat v hale MěÚ Rudolfov. Vyjímkou bude několik tréninků na Hlincové Hoře. O tréninku v přírodě budeme informovat na našich stránkách. Poslední trénink skupiny Baron na zemědělce je 24.5. , po té 31.5. celodenní výlet do Příbrami (pokyny vydány).

Skupina mladších žákyň: pondělí 15:00 -16:30,        středa 16:15 -17:45,        čtvrtek 15:30 -17:00

Skupina starších žákyň:  pondělí 16:30 -18:00,        středa 17:45 -19:00,        čtvrtek 17:00 -18:30

Uvedené hráčky starších a mladších žákyň budou mít soustředění v Lišově, jak je uvedeno v roční termínovce, od 18.8. – 23.8.2019.

Po soustředění budou hráčky podle věku a volejbalové vyspělosti rozděleny do tréninkových skupin buď s jednou, nebo s třemi tréninkovými jednotkami týdně.  K soustředění budou začátkem června vydány pokyny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úhrada za Klagenfurt provedena:
Koudelková, Kneisslová, Dražanová, Dražan, Tinavská, Jáša, Jášová, Švecová, Juračka, Macurová, Jírovcová, Němečková, Rybáčková, Zavadilová A., Zavadilová E., Jasečková H., Jasečková N., Havlíková, Candrová (na špatný účet), Jaukerovi 4x, Valková, Novákovi 4x, Osouch (na špatný účet), asi od Buchala 4.380,- , Jandera, Janderová, Hušková, Havelka, Vávrová L., Vávrová Z., Vávra J., Novotná L., Novotná M. (na špatný účet), Páv, Kosíková Z., Kosíková V., Knorová, Čapková, Marková
8.6. Okresní přebor žákyň v areálu TJ Meteor, sraz v 8:15 hod na Meťáku
Nominace:
družstvo "A": K. Jaukerová, K. Vavříková, Kneisslová, Saiková, Š. Nováková, Steinová, Trefná, Šulistová, Zavadilová
družstvo "B": Macurová, Jášová, Tinavská, H. Jaukerová, Tejmlová, Páv, Tomandlová, Oberfalcerová 
družstvo "C": Kučerová, Čeňková, Švecová, Bínová, L. Vavříková, Anderlová, Mrázková, Malá, Pavlásková
- obuv a teplé oblečení na antuku a do přírody,- drezy Gaudeo,- jídlo a pití na dobu turnaje
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.6. turnaj v Praze - VC Prahy 8, na kurtech Meteoru sraz v sobotu 1. 6. v 7:00 na parkovišti u ZŠ Rudolfov, 
Nominace: Jášová, Tinavská, Jaukerová, Páv, Nováková Š. Mrázková, Anderlová, Macurová
- sportovní oblečení a obuv na antuku, podle předpovědi počasí ochrana před děštěm nebo sluncem,
-  drezy Gaudeo,-  jídlo a pití na dobu turnaje,-  účastnice uhradí 120,- Kč na PHM řidiči.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25.5. Okresní přebor žákyň v areálu SK Hlincovka, sraz v 8:30  v areálu
Nominace:
družstvo "A": K. Jaukerová, Kneisslová, Saiková, Š. Nováková, Steinová, Jugmanová, Trefná
družstvo "B": Macurová, Jášová, Tinanavská, H. Jaukerová, Tejmlová, Páv, Koupalová
družstvo "C":  Čeňková, L. Vavříková, Anderlová, Pavlásková, Mrázková, Hrebeková, Tomandlová
donominace bude ze skupiny 5. třídy (Rohlík)- obuv a teplé oblečení na antuku a do přírody- drezy Gaudeo,- jídlo a pití na dobu turnaje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tréninky mladších žákyň ve čtvrtek (23.5) a v pátek(24.5.) zrušeny zdůvody nepřítomnosti trenérů. 
Bude však předehrávka zápasů okresního přeboru žákyň.
V pátek (24.5.) v tělocvičně zemědělky:
16:00 Hlincovka A - Třebín A
16:45 Hlincovka B - Třebín A
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Turnaj o Křištálový míč v Novém Veselí dne 19.5. Odjezd 18.5. v 17 hodin z parkoviště u ZŠ Rudolfov.
Nominace: Koupalová, Jaukerová, Páv, Andrtová, Tejmlová, Jášová, Pavlásková, Tinavská, možná donominace
Vybavení:
- sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, drezy Gaudeo
- hygienické potřeby, přezůvky, spací pytel, polštářek, věci na spaní, 
- pití a jídlo na dobu turnaje, snídaně zajištěna u pořadatele turnaje
- příplatek na akci 150,- Kč
 
2.5. - 5.5. Mistrovství ČR mladších žákyň v Bílovci, hala ZŠ Komenského,sraz ve čtvrtek (v 15:00 - změna) ve 14:00 na parkovišti u ZŠ Rudolfov.
 Nominace:
Steinová, Macurová, Jášová, Tinanavská, H. Jaukerová, Tejmlová, Páv, Oberfalcerová, L. Vavříková, Pavlásková, Mrázková, Jasečková, Anderlová  
 - obuv a oblečení do tělocvičny, drezy Goudeo,
- věci na spaní a osobní hygieny, plavky, 
- jídlo a pití na čtvrteční večeři a  na dobu turnaje,
- příplatek hráčky na akci 550,- Kč (ubytování 1.200,-, stravování polopenze 150,- na den, cestovné 11.800,- tj. přibližně 900,- na hráčku). 
Odkaz na výsledky v Bílovci v základní skupině. 
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
28.4. Okresní přebor žákyň v tělocvičnách ZŠ Máj I. v Českých Budějovicích,sraz v neděli v 8:30  v tělocvičnách.
Nominace:
družstvo "A": K. Jaukerová, Kučerová, K. Vavříková, Kneisslová, Saiková, Š. Nováková, Steinová, Jugmanová, Trefná,
družstvo "B": Macurová, Jášová, Tinanavská, H. Jaukerová, Tejmlová, Páv, Koupalová, Tomandlová, Oberfalcerová 
družstvo "C":  Čeňková, Švecová, Bínová, L. Vavříková, Anderlová, Pavlásková, Mrázková, Hrebeková,  
- obuv a oblečení do tělocvičny,
- drezy Goudeo,
- jídlo a pití na dobu turnaje
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konečná tabulka výsledků kvalifikace.  A postoupili jsme ma Mistrovství ČR z druhého místa. Statistika družstva v zápase s Libercem.
 ..............................................................................................................................
21.4. 2019 se uskuteční v Horní Stropnici výcvikový kemp. 
Nástup dne 19.4. v 8:30 hod. ve škole Horní Stropnice. Ukončení v 17 hodin dne 21.4.
Vybavení:
- sportovní oblečení a obuv na venek a do tělocvičny,
- hygienické potřeby, přezůvky, ochrana proti dešti a proti slunci
- spací pytel, polštářek, věci na spaní, plavky, hrneček, lžičku
- kopie kartičky zdravotní pojišťovny, oznámení užívaných léků a možných komplikací
Náklady: nocležné 2x150,-, strava 480,- (oběd 3x, večeře2, snídaně 2x, svačina 6x, druhá večeře 2x)  
               nájmy haly, tělocvičny, sauny, fitcentra 8.000,- . Účastnice uhradí 690,- korun 
Úhrada v hotovosti na místě pověřené pracovnici nebo na účet: 102 207 2333/6100 (do poznámky jméno dítěte)

Forma:  písemná přihláška (odevzdat trenérovi). Nějaká buchta pro děťátka neuškodí.

..........................................................................................................................................................................................
4. turnaj krajského Barevného volejbalu dne 14.4. v hale TJ Lokomotiva Suché Vrbné (ul. Trebízkého), sraz v hale 8:30
Nominace:  Beerová, Tomandlová, Koupalová, Trefná, Hrebeková, Kulovaná, Kl. Nováková, Zavadilová, Kováříková, Kadounová, Mrázková
- obuv a oblečení do tělocvičny drezy Barevného volejbalu, - jídlo a pití na dobu turnaje, - pravděpodobné ukončení okolo 16 hodiny.
.....................................................................................................................................................................................................
13. a 14.4. se v Bílovci uskuteční kvalifikace Mistrovství ČR mladších žákyň. 
Nominace:
Macurová, Jasečková, Jášová, Tinavská, Páv, Steinová, Oberfalcerová, Š. Nováková, Vavříková, Tejmlová, Anderlová, Pavlásková
- sportovní obuv a oblečení do tělocvičny, drezy Gaudeo 
- hygienické potřeby, věci na spaní, 
- jídlo a pití na dobu turnaje, organizátor poskytne věčeře a snídaně
- účastník uhradí 490,- Kč
- plavky
Průběžná tabulka výsledků kvalifikace mladších žákyň na M ČR v Bílovci
...................................................................................................................................................................................................................... 
6 a 7.4. se v Českém Krumlově uskuteční předkolo na Mistrovství ČR mladších žákyň. Sraz 8,15 hod. v tělocvičně v Č. Krumlově.
             (družstvo "A" v tělocvičně gymnázia ul. Chvalšinská 112,  a družstvo "B" v tělocvičně ZŠ Za Nádražím 222), Nominace:
družstvo "A": Macurová, Jasečková, Jášová, Tinavská, Páv, Jaukerová, Steinová, Bergerová,Koupalová,   
družstvo "B": Pavlásková, Oberfalcerová, Š. Nováková, Vavříková, Tejmlová, Anderlová, Kl. Nováková, Jungmanová, Tomandlová, Trefná
Jako doprovod: Švecová, Bínová
- sportovní obuv a oblečení do tělocvičny, drezy Gaudeo 
- hygienické potřeby, věci na spaní, polštářěk
- jídlo a pití na dobu turnaje, organizátor nezajistil snídaně a věčeře (budeme připravovat a zajišťovat sami)
- účastník uhradí 420,- Kč
- případný odvoz po dohodě, s trenérem, z parkoviště u školy v 7,30 hod.
Zde sleduj výsledky v Krumlově
....................................................................................................................................................................................................................................................................
30.3. probělo závěrečné kolo Poháru krajů v Táboře. Výsledky zveřejníme až po jejich zaslání. Předběžně můžeme oznámit, že jsme se obhájili loňské první místo.
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V neděli 24.3. proběhlo 2. kolo okresního přeboru žákyň (šestek).  Výsledky ZDE.
............................................................................................................................................................................................................................

30.3. Pohár krajů v Táboře, tělocvičny SOŠ ulce Bydlínského. sraz v sobotu 30.3. v 8:30 v tělocvičně v Táboře,  ukončení asi v 16 hodin,- sportovní oblečení a obuv do V neděli 24.3. proběhle 2. kolo okresního přeboru žákyň šestky v tělocvičnách ZŠ Bezderevská na Vltavě. Sraz 8:15 hod. v tělocvičně nominace: družstvo "A": K. Jaukerová, Kučerová, K. Vavříková, Malá, Kneisslová, Saiková, Steinová, Pavlásková, Š. Nováková, družstvo "B": Jášová, Tinanavská, H. Jaukerová, Tejmlová, Páv, Koupalová, Beerová, L. Vavříková, Anderlová, družstvo "C": Švecová, Bínová, Macurová, Čenková, Trefná, Tomandlová, Oberfalcerová, Hrebeková, Bergerová, Kl. Nováková, - obuv a oblečení do tělocvičny drezy Gaudeo, - jídlo a pití na dobu turnaje, - ukončení pravděpodobně okolo 17 hodiny.

......................................................................................................................................................................................................................................................

V sobotu 23. 2. jsme odehráli poslední turnaj čtveřic v letošní sezóně. Za nás nastoupily hráčkyPavlásková, Anderlová, Tomandlová, Tejmlová, Koupalová, Š. Nováková, L. Vavříková. Vedly si celkem dobře. Byla znát bagrová tréninková příprava. Přítahy, mimo poslední dva zápasy, byly přesné. Hra byla vedena útočně z jedné ruky. Dobrý by,l až na několik vyjímek. pohyb po hříšti. Tabulka výsledků zde.

 ......................................................................................................................................................................................................................................

V sobotu jsme odehráli další kolo Poháru krajů v Rokycanech. Celkem jsme odehráli pět zápasů, pouze v posledním jsme ztratili jeden set a turnaj jsme vyhráli. Kromě základní sestavy (Páv, Tinavská, Jaukerová, Jášová, Vavříková, Oberfalcerová, Tejmlová) se na hřiště dostaly i Anderlová, Pavlásková a Tomandlová. Holky předvedly velice slušný výkon, zejména finálové zápasy jsme uhráli velkou bojovností a z turnaje jsme odjížděli spokojení. Průběžná bodová tabulka Poháru krajů po turnaji v Rokycanech

..................................................................................................................................................................................................................

Krajský přebor trojic - celkové výsledky soutěže po 3 kole.

..................................................................................................................................................................................................................

16.2. Pohár krajů v Rokycanech, sportovní hala v ulici Mládežníků 1115 
sraz v sobotu 16.2. v 6:30 na parkovišti u ZŠ Rudolfov,  ukončení asi v 16 hodin,Nominace:  L. Vavříková, Jášová, Tinavská, Jaukerová, Páv, Anderlová, Oberfalcerová, Pavlásková, Tomandlová - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplé oblečení, drezy Gaudeo, - jídlo a pití na dobu turnaje, - účastnice uhradí 120,- Kč na PHM řidiči.
Odvoz: Jášů, Oberfalcerů, Pávů   Výsledky Poháru krajů z Plzně soboty  5.1. 2018
.................................................................................................................................................................................................................
Trénink v pátek dne  8.2. pro skupinu mladších žákyň trénujících s Baronem na zemědělce zrušen, možnost tréninku na Rudolfově 

Tréninky o prázdninách na Rudolfově:  v úterý 5.2., ve středu 6.2. a v pátek 8.2. 9:00 - 11:00  mladší žákyně 11:00 - 13:00  starší žákyně

.........................................................................................................................................................................................................................................................................

V neděli 10. 2. turnaj Barevného volejbalu kategorie modrá a oranžová v tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala Č. Budějovice
sraz v tělocvičně 8:30 hodin, ukončení 14 hodina 
nominace: Jášová, H. Jaukerová, Tomandlová, Tejmlová, Anderlová, Oberfalcerová, Nováková 
- sportovní obuv a oblečení do tělocvičny,
- drezy a trika barevného volejbalu
- jídlo a pití na dobu turnaje

..........................................................................................................................................................................................................................

Krajský přebor trojic v sobotu dne 26.1. v tělocvičně ZŠ Máj, sraz v 8:30 hodin v tělocvičnách na Máji
nominace: družstvo A:Tejmlová, Anderlová, Mrázková, Tomandlová; družstvo B: Oberfalcerová, Páv, L. Vavříková; Bergerová; družstvo C: Pavlásková, Zavadilová, Jungmanová; Kat. Nováková družstvo D: Š. Nováková, Kl. Nováková, Koupalová, Beerová; 
- obuv a oblečení do tělocvičny drezy Goudeo,  jídlo a pití na dobu turnaje, 
ukončení pravděpodobně okolo 15 hodiny. 
Současné umístění před turnajem v soutěži trojic kraje.
..............................................................................................................................................................................
Výsledky z turnaje KP ml. žákyň z neděle 20.1.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 KP mladších žákyň 20.1. v tělocvičně ZŠ O. Nedbala, Č. B.  SRAZ v 9:00 v tělocvičně  Nominace: Macurová, Steinová, Jášová, Tinavská, H. Jaukerová, Tejmlová, Páv, L. Vavříková, Anderlová, Oberfalcerová - obuv a oblečení do tělocvičny drezy Gaudeo,  - jídlo a pití na dobu turnaje,  - ukončení pravděpodobně okolo 16 hodiny. 

..........................................................................................................................................................................

V neděli byl odehrán další turnaj krajského přeboru žákyň. Družstvo "B" vyhrálo svoji výkonnostní tabulku a postupuje do vyšší herní tabulky o 1. - 4. místo. Celkové umístění v krajském přeboru je zde.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Mladší žákyně

Turnaj trojic v Lišově 19.1.2019  Bohužel,  vzhledem k tomu, že  ze strany hráček  ani trenérů hráček z kategorie ml. žákyň není zájem, o účast děvčat na turnajích trojic v Lišově,  nebudou již nadále tito oslovováni ke spolupráci a účasti na těchto turnajích.Do turnaje na 19.1.2019 se přihlásila Agáta Beerová – tato hráčka bude zařazena do jednoho z družstev za SK Hlincovka. Ostatní hráčky z kategorie ml. žákyň již nebudou do turnaje 19.1.2019 zařazeny

..................................................................................................................................................................................................................................

 2. turnaj krajského Barevného volejbalu dne 13.1., sraz v hale 8:30

Místo konání: Hala TJ Lokomotiva Č. Budějovice (Třebízského)Nominace hráček (skup. ml. žákyň) do Modrého volejbalu: Beerová, Tomandlová, Koupalová, Š. Nováková, Mrázková, Anderlová, obuv a oblečení do tělocvičny drezy Barevného volejbalu, jídlo a pití na dobu turnaje, pravděpodobné ukončení okolo 16 hodiny.

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor žákyň 13.1. v tělocvičně ZŠ O. Nedbala, Č. B.  SRAZ v 8:15 v tělocvičně  Nominace: Bínová, Čeňková, Jášová, H. Jaukerová, Macurová, Páv, Tejmlová, L. Vavříková, Steinová - obuv a oblečení do tělocvičny drezy Gaudeo, - jídlo a pití na dobu turnaje,ukončení pravděpodobně okolo 15 hodiny.
..................................................................................................................................................................................................
Výsledky Poháru krajů z Plzně soboty  5.1. 2018. Turnaj jsme odehráli ne v nejlepší pohodě. Výsledkem je sedmé místo. Přínosem je, že turnajem prošli některé hráčky jako prvním křestem v těžké soutěži. Na další kolo do Rokycan budeme muset posílit některé části rozehry jako je obrana a znalost místa obrany.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výsledky  1. turnaje okresního přeboru šestek z neděle 6.1. v Táboře. V soutěži okresního přeboru máme přihlášeny tři družstva. Pro příští turnaj do skupiny "A" postupuje i naše "B"éčko a Volejbal Tábor "B". Ze  skupiny "A" sestupuje SK Třebín "A" a Slávia JU Č.B. Náš oddíl volejbalu zastupují starší a mladší žákyně.  
 

6.1. Okresní přebor žákyň, sraz v neděli 6.1. v 8:30  v tělocvičnách ISŠ Bydlínského v Táboře, ukončení 15 hod. Nominace: družstvo "A" okresního přeboru: K. Jaukerová, Kučerová, K. Vavříková, Malá, Kneisslová, Saiková, Steinová, Pavlásková, Mrázková, družstvo "B" okresního přeboru: Jášová, Tinanavská, H. Jaukerová, Tejmlová, Páv, Koupalová, Š. Nováková, L. Vavříková, Anderlová,- obuv a oblečení do tělocvičny, drezy Goudeo, teplé oblečení- jídlo a pití na dobu turnaje

.............................................................................................................................................................................................................................................................

 5.1. Pohár krajů v Plzni, sraz v sobotu 5.1. v 6:00 na parkovišti u ZŠ Rudolfov,  ukončení asi v 17 hodin, Nominace:  L. Vavříková,  Mrázková, Jášová, Tinavská, Jaukerová, Páv, Anderlová, Pavlásková, Š. Nováková, - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplé oblečení, drezy Gaudeo, - jídlo a pití na dobu turnaje,  - účastnice uhradí 150,- Kč na cestovné.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 27.- 28.12. Zimní kemp se uskuteční v Horní Stropnici,sraz ve čtvrtek 27.12. v 8:30 v ZŠ Horní Stropnice,  ukončení 28.12. v 17 hodin vybavení: obuv a oblečení do tělocvičny, teplé oblečení, věci na spaní, spacák, hygienické potřeby účastnice uhradí 350,- Kč v hotovosti nebo na účet klubu.