Skupiny přípravek (na této stránce přípravka  4.- 5. třída, dále  přípravka 4. třída,  a 1.2. a 3. třída ZŠ)

 

Lišovské trojice 31.3.2019 - skupina 5. třída

jedná se o závěrečný turnaj na jaře roku 2019

turnaj trojic - sraz v 8.00 v hale,

účast pro hráčky skupiny 5. třída je povinná ( dopřesnění bude na tréninku ve středu dne 27.3.)

možnost účasti hráček skupiny ml. žákyň ročníku 2007 a mladších - tito se musí závazně přihlásit do 27.3.2019 do 18.00 hod. na Chat nebo zprávou na tel. číslo 721834988 - Rohlíček

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lišovské trojice - 17.3.2019
Výsledky:

1. Hlincovka A, 2. Hlincovka E, 3. Hluboká, 4. Hlincovka D,

5. Hlincovka G, 6. Hlincovka C, 7. Třebín A, 8. Poškolák,

9. Hlincovka F, 10 Hlincovka B, 11 Tábor A, 12. Soběslav,

13. Poškolák A, 14 Třebíén B, 15. Tábor B, 16. Hlincovka H

 

FOTO

DSC 3725 2DSC 3785 2

DSC 3796 2DSC 3893 2

 

 

..............................................................................................................................................................................................

Krajské turnaje barevného minivolejbalu – 3. turnaj 3. 3. 2019

Výsledky z turnaje           

Celkové výsledky  ve žlutém a oražovém krajském Barevném volejbalu 

Celkové výsledky v červeném, zeleném a modrém krajském Barevném volejbalu

                                                                                                                                         Míra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

===============================================================================================================

Srpnové soustředění v Horní Stropnici:

na www

Hlavní trenér: Jiří Rohlíček – 721 834 988, Jiří Klimeš – 727 848 107, Radek Jáša – 777 109 652

Tréninky:

  • úterý 16,30 - 18,00 hodin – zemědělka
  • středa 16,10 - 17,30 hodin, ZŠ Rudolfov
  • pátek 16,00 - 18,00 hodin Lišov - Do této tréninkové skupiny patří tyto hráčky: Bergerová Michaela, Bergmannová Julie, Dvořáková Kateřina, Hermanová Aneta, Hessová Jana, Hřebeková Lucie, Husová Hana, Jelínková Barbora, Kovaříková Barbora, Kulovaná Ema, Leštinová Aneta, Martínková Zuzana, Natálie  Vávrová, Nováková Klára, Nováková Kateřina, Novotná Kateřina, Pitrová Terezie,  Šebestová Lucie, Štěpánová Johanka, Štolbová Terezie, Švarcová Sára, Tomková Eliška, Týmlová Róza, Zahradníková Stela, Zavadilová Anička

+

  • pro vybrané v pátek 15,00 - 16,15 hodin zemědělka (Kneisslová, Malá, Linhartová, Saiková, Tomandlová, Jungmanová, Kováříková, Kulovaná, Klára Nováková, Štěpánová, Zavadilová, Leštinová, Beerová)

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Přípravka (1.- 5. třída)

AKTUALITY:   

Krajské turnaje barevného minivolejbalu – 3. turnaj

Místo konání: Hala TJ Lokomotiva Č. Budějovice (Třebízského 1)

Termín: 3. 3. 2019

Sraz: 8:30

(předpokládaný konec - jako minule, tzn. žlutí kolem 14:00, červení kolem 15:00, zbytek někde mezi)

Nominace hráček SK Hlincovka:

Žlutý volejbal: MOŤKOVÁ Barbora, MICHALOVÁ Nela, ŠALOUNOVÁ Sofie, HONNEROVÁ Eliška, PLZOVÁ Karla, KULHANOVÁ Adéla, AMEROVÁ Kristýna, NORKOVÁ Nela, ŽÁKOVSKÁ Leontýnka, POUZAROVÁ Laura, MALÁ Tereza, HLAVINKOVÁ Ema, TOMANOVÁ Leona, TOMANOVÁ Linda, BELEŠOVÁ Klára, SRPKOVÁ Sofie, KULOVANÁ Alžběta, KLEČKOVÁ Eliška, KLEČKOVÁ Gabriela

Oranžový volejbal: VACHKOVÁ Markéta, PROKEŠ Oliver, HOŘAVOVÁ Eliška, NĚMCOVÁ Tonička, PROCHÁZKOVÁ Magdaléna, TEJMLOVÁ Tereza, TOPOLOVÁ Adriana, PEKÁRKOVÁ Lucie, POUZAROVÁ Klára, KYSNAROVÁ Kateřina, ČERMÁKOVÁ Eliška, JURÁŠOVÁ Tereza, CVETKOVOVÁ Markéta, FIALOVÁ Barbora, ŠINDELÁŘOVÁ Sára, KONEČNÁ Adriana

Červený volejbal: DVOŘÁKOVÁ Kateřina, SIROVÁ Nikola, BUDÍNSKÁ Ella, HRABČÁKOVÁ Simona, MAŠKOVÁ Adriana, PELDOVÁ Klaudie, GREINEROVÁ Nela, MAUEROVÁ Nikola, SVOBODOVÁ Dominika, NOVÁKOVÁ Markéta, HUSOVÁ Hana, LEŠTINOVÁ Aneta, KULOVANÁ Antonie, ŠTÍCHOVÁ Kateřina

Vybavení: sportovní boty, oblečení do haly, trika v barvě (vyfasované), pití a jídlo na dobu turnaje (v místě turnaje bude fungovat bufet a restaurace)

V případě vážného důvodu absence hráčky prosím o informaci – R. TRMAL tel.: 602 932 832 (turnaje jsou 4 a absence týmu na jednom z těchto turnajů znamená vyřazení tohoto týmu)

                                                                                                                                   info Míra

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Upozornění tremérů ze skupiny Rohlíček Klimeš k 3. turnaji krajského barevného minivolejbalu. 

Místo konání: Hala TJ Lokomotiva Č. Budějovice (Třebízského 1)                                                                                                                                           

Termín: v neděli 3. 3. 2019,  Sraz v hale: 8:30    

Nominace:

Zelený: Švarcová, Zahradníková, Bergerová; Hessová, Martínková, Týmlová, Štolbová,;Jelínková, Rejžková, Pitrová, Nováková Kat.;Novotná Kat., Šulistová, Štěpánová, Hambergerová

 Modrý: Nováková Kl, C: Zavadilová, Jungmanová, Kovaříková, Kadounová

Ze skupiny mladších žákyň na modrý: Beerová, Tomandlová, Koupalová, Š. Nováková, Mrázková, Anderlová

                                                                                                                                                                           Jirka Klimeš

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Výsledky turnaje v BV barev oranžová a modrá  dne 10.2. na Oskarce za slabší učasti družtev Jihostroje, Ledenic a Třebína umístění – oranžový: 1. Hlincovka B  2. Hlincovka E       3. Hlincovka Aumístění – modrý: 1. Hlincovka A 2. Hlincovka B  3. Hlincovka C Míra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče a hráčky,Jihočeský krajský volejbalový svaz pořádá 2. turnaj krajského turnaje barevného minivolejbalu Místo konání: Hala TJ Lokomotiva Č. Budějovice (Třebízského 1) Termín: 13. 1. 2019 Sraz v hale: 8:30   (ukončení bude upřesněno podle počtu přihlášených družstev) 

Nominace hráček SK Hlincovka:

Žlutý volejbal: MOŤKOVÁ Barbora, MICHALOVÁ Nela, ŠALOUNOVÁ Sofie, HONNEROVÁ Eliška, PLZOVÁ Karla, KULHANOVÁ Adéla, AMEROVÁ Kristýna, NORKOVÁ Nela, ŽÁKOVSKÁ Leontýnka, POUZAROVÁ Laura, MALÁ Tereza, HLAVINKOVÁ Ema, TOMANOVÁ Leona, TOMANOVÁ Linda, BELEŠOVÁ Klára

Oranžový volejbal: VACHKOVÁ Markéta, PROKEŠ Oliver, HOŘAVOVÁ Eliška, NĚMCOVÁ Tonička, PROCHÁZKOVÁ Magdaléna, TEJMLOVÁ Tereza, TOPOLOVÁ Adriana, BUMBOVÁ Aneta, PEKÁRKOVÁ Lucie, POUZAROVÁ Klára, KYSNAROVÁ Kateřina, ČERMÁKOVÁ Eliška, JURÁŠOVÁ Tereza, CVETKOVÁ Markéta, FIALOVÁ Barbora, ŠINDELÁŘOVÁ Sára

Červený volejbal: DVOŘÁKOVÁ Kateřina, SIROVÁ Nikola, BUDÍNSKÁ Ella, HRABČÁKOVÁ Simona, MAŠKOVÁ Adriana, PELDOVÁ Klaudie, GREINEROVÁ Nela, MAUEROVÁ Nikola, SVOBODOVÁ Dominika, NOVÁKOVÁ Markéta, HUSOVÁ Hana, LEŠTINOVÁ Aneta

Vybavení: sportovní boty, oblečení do haly, pití a jídlo na dobu turnaje (v místě turnaje bude fungovat bufet a restaurace)

V případě vážného důvodu absence hráčky prosím o informaci – R. TRMAL tel.: 602 932 832 (turnaje jsou 4 a absence týmu na jednom z těchto turnajů znamená vyřazení tohoto týmu) Aktuální informace na www.skhlincovka.cz Počty přihlášených družstev: Žlutý volejbal – 6 týmů, Oranžový volejbal – 5 týmů, Červený volejbal – 6 týmů

                                                                                                                 info Míra

 ...............................................................................................................................................................................................................................................

Barevný volejbal  13.1. 2019 ,ČB, Hala Lokomotivy Suché Vrbné (ulice Třebízského),sraz v hale v 8,30 hod.

Modrý:    A. a  B. Beerová, Tomandlová,Koupalová,Nováková Š.,Mrázková, Andrlová,Nováková Kl, C:  Zavadilová, Jungmanová, Kovaříková, Kadounová

Zelený: Švarcová, Zahradníková, Bergerová; Hessová, Martínková, Týmlová, Štolbová,;Jelínková, Rejžková, Pitrová, Nováková Kat.;Novotná Kat., Šulistová, Štěpánová, Hambergerová

Červený:     Budínská, Hrabčáková, Leštinová , Dvořáková, Husová, Štíchová ,

..................................................................................................................................................................................................................................

Výsledky turnaje v Lišově konaného dne 22.12. 2018

 .................................................................................................................................................................................................................

Výsledky oranžového volejbalu z turnaje v neděli 16.12. v tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala:  3. skupina    4. skupina

................................................................................................................................................................................................................................................

Vánoční turnaj dne 23.12. sraz 12:30 hod. v tělocvičně, ukončení okolo 17 hodiny - účastnit se mohou hráčky, které se doposud účastnily Lišovských trojic i ze skupiny mladších žákyň (po schválení Rohlíkem) - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky - jídlo a pití na dobu turnaje   Prosím kdo máte zájem přihlaste se do 19.12.2018................................................................................................................................................................................................................................................................

 Vánoční kemp 27. - 28. 12. v Horní Stropnici - informace listinou formou od trenérů. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky   Lišovských trojic z neděle 18.11

==========================================================================================================================

Výsledky turnaje na Oskarce:   1. skupina oranžový volejbal2. skupina oranžový volejval,   1. skupina modrý volejbal2. skupina modrý volejbal,  fotka z turnaje

====================================================================================================================================================

Výsledky Lišovských trojic 9. 12.

..........................................................................................................................................................................................................................................................

Foto z Lišovských trojic v sobotu 9.12.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Barevný volejbal (kategorie Oranžový) v neděli 16.12. sraz 8:00 hod. v tělocvičně v hale ZŠ Oskara Nedbala

Nominace: MAŠKOVÁ Adriana, PELDOVÁ Klaudie, SIROVÁ Nikola, VACHKOVÁ Markéta, KONEČNÁ Adriana, NĚMCOVÁ Tonička, KULOVANÁ Tonička, NOVÁKOVÁ Markéta, SVOBODOVÁ Dominika, TEJMLOVÁ Tereza, GREINEROVÁ Nela, MAUEROVÁ Nikola, ŠINDELÁŘOVÁ Sára, HOŘAVOVÁ Eliška, PEKÁRKOVÁ Lucie, POUZAROVÁ Klára,   TOPOLOVÁ Adriana, KYSNAROVÁ Kateřina. - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky - jídlo a pití na dobu turnaje případě vážného důvodu absence hráčky prosím o informaci – R. TRMAL tel.: 602 932 832

..........................................................................................................................................................................

Lišovské trojice 9.12.  sraz 8:00 hod. v tělocvičně, ukončení okolo 14 hodiny - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky - jídlo a pití na dobu turnaje - do středy nahlásit účast trenérovi Rohlíkovi

......................................................................................................................................................................................................................................

Lišovské trojice 18.11.  sraz 8:00 hod. v tělocvičně, ukončení okolo 14 hodiny

- sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky
- jídlo a pití na dobu turnaje
- do středy nahlásit trenérovi Rolíkovi družstva, ze skupiny 5. třídy (Rohlík, Klimeš) po poradě s trenéry
..................................................................................................................................................................................................................................................................................
Barevný volejbal 11.11. v hale Lokomotiva (Třebízského 1, České Budějovice):
Fotka z turnaje:  žlutí   oranžoví    červení
........................................................................................................................................................................................................................................................................................
Nominace na turnaj:
...............................................................................................................................................................................................................................................................................
Nominace na volný turnaj trojic, sraz neděle 21.10 v 8.00 na Oskarce
1)A. Zavadilová, K.Kadounová, M.Bergerová, J.Hessová, E. Budínská
2)B.Kovaříková, Kl.Nováková, K.Nováková,T.Pitrová, E. Hambergerová
3)S.Zahradníková,V.Jungmanová,L.Hřebeková,E.Kulovaná, B. Jelínková
.......................................................................................................................................................................................................................................................................

Příspěvky na sezónu 2018 - 2019  - doplatek Pro ty , kteří ještě zezaplatili celý roční příspěvek připomínám doplacení druhé části příspěvků na sezónu 2018 -2019.Doplatky prosím uhraďte do 31.1.2019 na účet qua bank č.ú. 102 207 23 33/6100Výši doplatku naleznete níže. V případě neshody s níže uvedenými údaji mne kontaktujte .Děkuji Rohlíček

 ========================================================================================================================================= 

Přípravka 4.  třída 

AKTUALITY:   

 

 

Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832,

Tréninky od října:

  • středa 15,00-16,00 hodin -  ZŠ Rudolfov
  • pátek 16,15-17,30 hodin  - ZŠ Rudolfov

============================================================================================================================================= 

Přípravka 2. až 3. třída třída

AKTUALITY:   

 

přípravka 2 4 třída pro www

 

Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832, Miroslav Pelda 736 510 917

Tréninky:

  • Pátek 14,45-16,15 hodin  - sportovní hala Rudolfov

 

 =============================================================================================================================================

Přípravka 1.  třída

AKTUALITY:   

 

přípravka 1 třída pro www

 Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832

Tréninky od 3.10. sportovní hala Rudolfov:

  • Středa 14,10-15,00 hodin