AKTUALITY:   

Lišovské trojice 18.11.  sraz 8:00 hod. v tělocvičně, ukončení okolo 14 hodiny

- sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky

- jídlo a pití na dobu turnaje

- do středy nahlásit trenérovi Rolíkovi družstva, ze skupiny 5. třídy (Rohlík, Klimeš) po poradě s trenéry

............................................................................................................................................................................................

Barevný volejbal 11.11. v hale Lokomotiva (Třebízského 1, České Budějovice):

Fotka z turnaje:  žlutí   oranžoví    červení

.............................................................................................................................................................................................................................

Nominace na turnaj:

======================================================================================================================================================================= 
 

Skupiny přípravek

Přípravka (4.- 5. třída)
 


Výsledky turnaje na Oskarce:   1. skupina oranžový volejbal,      2. skupina oranžový volejval,       1. skupina modrý volejbal,         2. skupina modrý volejbal

fotka z turnaje

======================================================================================================================================================================= 

Soustředění v Horní Stropnici:

na www

Hlavní trenér: Jiří Rohlíček – 721 834 988, Jiří Klimeš – 727 848 107, Radek Jáša – 777 109 652

Tréninky:

  • úterý 16,30 - 18,00 hodin – zemědělka
  • středa 16,10 - 17,30 hodin, ZŠ Rudolfov
  • pátek 16,00 - 18,00 hodin Lišov - Do této tréninkové skupiny patří tyto hráčky: Bergerová Michaela, Bergmannová Julie, Dvořáková Kateřina, Hermanová Aneta, Hessová Jana, Hřebeková Lucie, Husová Hana, Jelínková Barbora, Kovaříková Barbora, Kulovaná Ema, Leštinová Aneta, Martínková Zuzana, Natálie  Vávrová, Nováková Klára, Nováková Kateřina, Novotná Kateřina, Pitrová Terezie,  Šebestová Lucie, Štěpánová Johanka, Štolbová Terezie, Švarcová Sára, Tomková Eliška, Týmlová Róza, Zahradníková Stela, Zavadilová Anička

+

  • pro vybrané v pátek 15,00 - 16,15 hodin zemědělka (Kneisslová, Malá, Linhartová, Saiková, Tomandlová, Jungmanová, Kováříková, Kulovaná, Klára Nováková, Štěpánová, Zavadilová, Leštinová, Beerová)

 ..........................................................................................................................................................................................................................

Nominace na volný turnaj trojic, sraz neděle 21.10 v 8.00 na Oskarce
1)A. Zavadilová, K.Kadounová, M.Bergerová, J.Hessová, E. Budínská
2)B.Kovaříková, Kl.Nováková, K.Nováková,T.Pitrová, E. Hambergerová
3)S.Zahradníková,V.Jungmanová,L.Hřebeková,E.Kulovaná, B. Jelínková

 ============================================================================================================================================= 

Přípravka 4.  třída

AKTUALITY:   

 

 

Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832,

Tréninky od října:

  • středa 15,00-16,00 hodin -  ZŠ Rudolfov
  • pátek 16,15-17,30 hodin  - ZŠ Rudolfov

============================================================================================================================================= 

Přípravka 2. až 3. třída třída

AKTUALITY:   

 

přípravka 2 4 třída pro www

 

Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832, Miroslav Pelda 736 510 917

Tréninky:

  • Pátek 14,45-16,15 hodin  - sportovní hala Rudolfov

 

 =============================================================================================================================================

Přípravka 1.  třída

AKTUALITY:   

 

přípravka 1 třída pro www

 Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832

Tréninky od 3.10. sportovní hala Rudolfov:

  • Středa 14,10-15,00 hodin